Prisijunkite arba Registruokites

Krepšelyje: 0 prekių
Apsipirkti pagal
Kaina
-
Gamintojas
 1. Blaser (7)
 2. Fjall Raven (1)
Palyginamos prekės

Jūs nepasirinkote prekių palyginimui.

Vasara

Vasara

per puslapį

Įrašai 1 yra 69 viso

Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 1. 110,00 €
  Puikiai atrodanti medžioklinė skrybelė, kuri yra vandeniui atspari, vėjo neprapučiama, bet kvepuojanti. Platūs skrybelės briliai, apsaugos nuo saulės ar lietaus. Greitai atverčiama ryškios oranžinės spalvos dalis, paverčia skrybelę lengvai pastebima. Tai yra privaloma rudeninėje medžioklėje.
 2. 58,00 €
  Kvepuojantis lietpaltis, kuris bus nepamainomas daiktas medžioklėje lietingu oru. Su šiuo lietpalčiu jausitės komfartabiliai net pačią šlapiausią dieną.
 3. 199,00 €
  Puikūs batai medžioklei ir laisvalaikio praleidimui gamtoje. Dėka "RAMBRANE" membranos ir "Cordura" medžiagos, baitai puikiai kvėpuoja ir šalina drėgmę iš vidaus. Batai yra vandeniui atsparūs. Tvirti raišteliai ir suvarstymo kabliai, kurie pagaminti iš nerūdijančio plieno, tvirtai ir patikimai fiksuos Jūsų koją. Vibram padas užtikrina komfortiška dėvėjimą.
 4. 219,00 €
  Puikūs batai medžioklei ir laisvalaikio praleidimui gamtoje. Dėka "RAMBRANE" membranos ir "Cordura" medžiagos, baitai puikiai kvėpuoja ir šalina drėgmę iš vidaus. Batai yra vandeniui atsparūs. Tvirti raišteliai ir suvarstymo kabliai, kurie pagaminti iš nerūdijančio plieno, tvirtai ir patikimai fiksuos Jūsų koją. Vibram padas užtikrina komfortiška dėvėjimą. Batai skirti dėvėti tiek vėsesniu, tiek šiltu metu sezonu.
 5. 200,00 €
  Medžioklinės kelnės Blaser ARGALI yra vejo ir vandens nepraleidžiančios, bet kvėpuojančio dėka RAMBRANE membranos. Užsegama užtrauktuku galinė kišenė. Yra kišenėlė peiliui. Kelniu vidinėje dalyje yra įsiūta RAMTEX medžiaga, tam kad sumažinti triukšmą einant. Kelnės yra elegantiško dizaino ir pasižymi puikiomis dėvėjimo savybėmis. Kelnės padengtos teflonu, kad vanduo ir purvas neliptų prie jų. Teflonas pagreitina džiūvimą, medžiagai sušlapus.
 6. 210,00 €
  Medžioklinės kelnės Blaser ARGALI 2 yra vejo ir vandens nepraleidžiančios, bet kvėpuojančio dėka RAMBRANE membranos. Užsegama užtrauktuku galinė kišenė. Yra kišenėlė peiliui. Kelniu vidinėje dalyje yra įsiūta RAMTEX medžiaga, tam kad sumažinti triukšmą einant. Kelnės yra elegantiško dizaino ir pasižymi puikiomis dėvėjimo savybėmis. Kelnės padengtos teflonu, kad vanduo ir purvas neliptų prie jų. Teflonas pagreitina džiūvimą, medžiagai sušlapus.

per puslapį

Įrašai 1 yra 69 viso

Puslapis:
 1. 1
 2. 2