Prisijunkite arba Registruokites

Krepšelyje: 0 prekių
Apsipirkti pagal
Kaina
-
Gamintojas
 1. Blaser (7)
Palyginamos prekės

Jūs nepasirinkote prekių palyginimui.

Vasara

Vasara

per puslapį

Įrašai 1 yra 68 viso

Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 1. 58,00 €
  Kvepuojantis lietpaltis, kuris bus nepamainomas daiktas medžioklėje lietingu oru. Su šiuo lietpalčiu jausitės komfartabiliai net pačią šlapiausią dieną.
 2. 199,00 €
  Puikūs batai medžioklei ir laisvalaikio praleidimui gamtoje. Dėka "RAMBRANE" membranos ir "Cordura" medžiagos, baitai puikiai kvėpuoja ir šalina drėgmę iš vidaus. Batai yra vandeniui atsparūs. Tvirti raišteliai ir suvarstymo kabliai, kurie pagaminti iš nerūdijančio plieno, tvirtai ir patikimai fiksuos Jūsų koją. Vibram padas užtikrina komfortiška dėvėjimą.
 3. 219,00 €
  Puikūs batai medžioklei ir laisvalaikio praleidimui gamtoje. Dėka "RAMBRANE" membranos ir "Cordura" medžiagos, baitai puikiai kvėpuoja ir šalina drėgmę iš vidaus. Batai yra vandeniui atsparūs. Tvirti raišteliai ir suvarstymo kabliai, kurie pagaminti iš nerūdijančio plieno, tvirtai ir patikimai fiksuos Jūsų koją. Vibram padas užtikrina komfortiška dėvėjimą. Batai skirti dėvėti tiek vėsesniu, tiek šiltu metu sezonu.
 4. 200,00 €
  Medžioklinės kelnės Blaser ARGALI yra vejo ir vandens nepraleidžiančios, bet kvėpuojančio dėka RAMBRANE membranos. Užsegama užtrauktuku galinė kišenė. Yra kišenėlė peiliui. Kelniu vidinėje dalyje yra įsiūta RAMTEX medžiaga, tam kad sumažinti triukšmą einant. Kelnės yra elegantiško dizaino ir pasižymi puikiomis dėvėjimo savybėmis. Kelnės padengtos teflonu, kad vanduo ir purvas neliptų prie jų. Teflonas pagreitina džiūvimą, medžiagai sušlapus.
 5. 210,00 €
  Medžioklinės kelnės Blaser ARGALI 2 yra vejo ir vandens nepraleidžiančios, bet kvėpuojančio dėka RAMBRANE membranos. Užsegama užtrauktuku galinė kišenė. Yra kišenėlė peiliui. Kelniu vidinėje dalyje yra įsiūta RAMTEX medžiaga, tam kad sumažinti triukšmą einant. Kelnės yra elegantiško dizaino ir pasižymi puikiomis dėvėjimo savybėmis. Kelnės padengtos teflonu, kad vanduo ir purvas neliptų prie jų. Teflonas pagreitina džiūvimą, medžiagai sušlapus.
 6. 188,00 €
  Labai šiltas ir praktiškas drabužis. Apsaugos nuo vėjo ir lietaus. Galima dėvėti ant/ir drabužių.

per puslapį

Įrašai 1 yra 68 viso

Puslapis:
 1. 1
 2. 2