Prisijunkite arba Registruokites

Krepšelyje: 0 prekių
Palyginamos prekės

Jūs nepasirinkote prekių palyginimui.

Perkamiausios
Peilių ir įrankių galąstuvas Work Sharp WSKTS
Peilių ir įrankių galąstuvas Work Sharp WSKTS

120,00 €

Prieinamumas: Prekyboje

Work Sharp® Knife & Tool Sharpener galąstuvas pagaląs bet kurį Jūsų peilį. Naudodami lanksčias abrazyvines juosteles galėsite galąsti peilius tiesiais,dantytais,lenktais ašmenimis. Galąstuvas taip pat tinkamas žirklėms, kaltams, kirviams, žoliapjovių peiliams,kastuvams galąsti. Jį galima panaudoti ir šlifavimui. Reikiamo galandimo kampo išlaikymui naudojamos specialios kreipiančiosios.Galąstuvas komplektuojamas dvejomis kreipiančiosiomis:
40° (2 х 20°) virtuviniams ir plonus ašmenis turintiems peiliams
50° (2 х 25°) medžiokliniams ir turistiniams peiliams
Naudojant tinkamas kreipiančiasias ir abrazyvines juosteles visada galėsite pagaląsti peilį iki reikiamo aštrumo. Tai atliksite greitai, lengvai ir patogiai.
Įtampa 220V , juostelės greitis nereguliuojamas
Work Sharp® Knife & Tool Sharpener galąstuvas pagaląs bet kurį Jūsų peilį. Naudodami lanksčias abrazyvines juosteles galėsite galąsti peilius tiesiais,dantytais,lenktais ašmenimis. Galąstuvas taip pat tinkamas žirklėms, kaltams, kirviams, žoliapjovių peiliams,kastuvams galąsti. Jį galima panaudoti ir šlifavimui. Reikiamo galandimo kampo išlaikymui naudojamos specialios kreipiančiosios.Galąstuvas komplektuojamas dvejomis kreipiančiosiomis: 40° (2 х 20°) virtuviniams ir plonus ašmenis turintiems peiliams 50° (2 х 25°) medžiokliniams ir turistiniams peiliams Naudojant tinkamas kreipiančiasias ir abrazyvines juosteles visada galėsite pagaląsti peilį iki reikiamo aštrumo. Tai atliksite greitai, lengvai ir patogiai. Įtampa 220V , juostelės greitis nereguliuojamas
Svoris 0.5000

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvanga: Peilių ir įrankių galąstuvas Work Sharp WSKTS

Kaip vertinate šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kaina
Vertė
Kokybė