Prisijunkite arba Registruokites

Krepšelyje: 0 prekių
Palyginamos prekės

Jūs nepasirinkote prekių palyginimui.

Perkamiausios
Guide IR510 B
Guide IR510 B

1.500,00 €

Prieinamumas: Išparduota

Tai yra puikus pagalbininkas Jūsų sekmingose medžioklėse. Šis prietaisas leis Jums aptikti medžiojamus žvėris ar aptikti jau sumedžiotus. Net blogiausios oro sąlygos tokios kaip lietus, sniegas ir pan., neįtakos matomam vaizdui, nes termovizorius reaguoja į skleidžiama šilmumą. Mažas, lengvas (tik 305g), konfortiškas prietaisas, kuris neužims daug vietos Jūsų kuprinėje.

Naujos kartos "LCOS" ekranas sutekia galimybę aiškiau matyti vaizdą, kas leidžia greitai užfiksuoti judantį ir šilumą skleidžiantį objektą. 50Hz dažnio matomas vaizdas leidžia stebėti objektus su komfortu ( galima reguliuoti matomo vaizdo ryškumą, spalvas, priartinimą pagal savo poreikius). Ilgas ličio elemento veikimo laikas (iki 10val.), leis naudoti prietaisą be baimės, kad tervovizorius išsikraus medžioklės eigoje. Imontuotas LED pašvietimas/prožektorius padės Jums judėti net visiškoje tamsoje, o 3 metų gamintojo garantija ir atlikti smugio bei vandens saugumo testai, užtikrina nepriekaištingą ir patikima prietaiso darbą. Sugędus prietaisui, garantinio remonto trukmė iki 2 mėn.

Tai yra puikus pagalbininkas Jūsų sekmingose medžioklėse. Šis prietaisas leis Jums aptikti medžiojamus žvėris ar aptikti jau sumedžiotus. Net blogiausios oro sąlygos tokios kaip lietus, sniegas ir pan., neįtakos matomam vaizdui, nes termovizorius reaguoja į skleidžiama šilmumą. Mažas, lengvas (tik 305g), konfortiškas prietaisas, kuris neužims daug vietos Jūsų kuprinėje. Naujos kartos "LCOS" ekranas sutekia galimybę aiškiau matyti vaizdą, kas leidžia greitai užfiksuoti judantį ir šilumą skleidžiantį objektą. 50Hz dažnio matomas vaizdas leidžia stebėti objektus su komfortu ( galima reguliuoti matomo vaizdo ryškumą, spalvas, priartinimą pagal savo poreikius). Ilgas ličio elemento veikimo laikas (iki 10val.), leis naudoti prietaisą be baimės, kad tervovizorius išsikraus medžioklės eigoje. Imontuotas LED pašvietimas/prožektorius padės Jums judėti net visiškoje tamsoje, o 3 metų gamintojo garantija ir atlikti smugio bei vandens saugumo testai, užtikrina nepriekaištingą ir patikima prietaiso darbą.Sugędus prietaisui, garantinio remonto trukmė iki 2 mėn.
Svoris 0.3050

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvanga: Guide IR510 B

Kaip vertinate šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kaina
Vertė
Kokybė