Prisijunkite arba Registruokites

Krepšelyje: 0 prekių
Palyginamos prekės

Jūs nepasirinkote prekių palyginimui.

"Air Dry" drėgmės sugėriklis
"Air Dry" drėgmės sugėriklis

14,00 €

Prieinamumas: Prekyboje

Drėgmės sugėriklis „Air Dry“ specialiai sukurtas naudoti automobiliuose ir sugeria drėgmę iš oro kaip galingas magnetas, todėl net ir drėgnuoju metų laiku jūsų nevargins aprasoję langai. Plona antracito spalvos sugėriklio pagalvėlė puikiai dera prie automobilio salono.

Drėgmės sugėriklis iš karto paruoštas naudoti, jį tereikia išimti iš apsauginio maišelio. Atsižvelgiant į aplinkos drėgnumą ir temperatūrą, sugėriklis išlieka efektyvus 2–4 mėnesius ir gali sugerti iki 600 g vandens, tuomet jį reikia išdžiovinti. Drėgmė iš sugėriklio pasišalina iš lėto ir, atsižvelgiant į sugerto vandens kiekį ir šildymą, tai gali trukti nuo kelių dienų iki savaitės. Kad būtų užtikrinta nuolatinė apsauga nuo neigiamo drėgmės poveikio, rekomenduojama pakaitomis naudoti du sugėriklius.

Tinka naudoti:

automobilyje
ginklų seife
kemperyje
laive
garaže
namuose

Drėgmės sugėriklis „Air Dry“ specialiai sukurtas naudoti automobiliuose ir sugeria drėgmę iš oro kaip galingas magnetas, todėl net ir drėgnuoju metų laiku jūsų nevargins aprasoję langai. Plona antracito spalvos sugėriklio pagalvėlė puikiai dera prie automobilio salono. Drėgmės sugėriklis iš karto paruoštas naudoti, jį tereikia išimti iš apsauginio maišelio. Atsižvelgiant į aplinkos drėgnumą ir temperatūrą, sugėriklis išlieka efektyvus 2–4 mėnesius ir gali sugerti iki 600 g vandens, tuomet jį reikia išdžiovinti. Drėgmė iš sugėriklio pasišalina iš lėto ir, atsižvelgiant į sugerto vandens kiekį ir šildymą, tai gali trukti nuo kelių dienų iki savaitės. Kad būtų užtikrinta nuolatinė apsauga nuo neigiamo drėgmės poveikio, rekomenduojama pakaitomis naudoti du sugėriklius. Tinka naudoti: automobilyje ginklų seife kemperyje laive garaže namuose
Svoris 1.0000

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvanga: "Air Dry" drėgmės sugėriklis

Kaip vertinate šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Vertė
Kokybė
Kaina