Prisijunkite arba Registruokites

Krepšelyje: 0 prekių
Palyginamos prekės

Jūs nepasirinkote prekių palyginimui.

MEOPTA Meostar R2
MEOPTA Meostar R2

1.250,00 €

Prieinamumas: Prekyboje

MEOPTA Meostar R2 2,5-15x56 RD optinis taikiklis užtikrins puikų matomumą ir taiklų šuvį. Šis optinis taikiklis yra vienas iš naujausių kompanijos gaminių, pagamintas pagal naujausias technologijas ir techninius sprendimus. Naujas priartinimo parametras išplečia medžiojimo galimybes. Tai taikiklis, kuris užtikrina puikų matomą vaizdą ir tikslumą, net visiškoje tamsoje. Yra pašviečiamas raudonas taškas .Tai yra optinis taikiklis, kuris užtikrins puikų matomumą, net ir visiškoje prieblandoje. Aukščiausios kokybės optiniai stiklai, naudojamos pačios naujausios technologijos, užtikrinina pačia aukščiausią kokybę.

Naudojamos šios technologijos:

MeoLux - ši lęšių poliravimo sistemą, užtikrina Jus puikiu ( net 95%) šviesos pralaidumu.
MeoDrop - ši lęšių padengimo technalogija, apsaugo otinį taikilį nuo lietaus, rasojimo ir pan. ( (Vandens lašai tiesiog nurieda nuo lęšių)
MeoShield - Apsaginė lęšių technologija, apsauganti nuo įbrėžimų.
MeoQuick - Greita fokusavimo sistema.
Parametrai:

Didinimas: nuo 2,5 iki 15
Objektyvo diametras: 56mm.
Kaklelio diametras: 30mm.
Tinklelis: 4C
Dioptrijų reguliavimas: -3/+3
MEOPTA Meostar R2 2,5-15x56 RD optinis taikiklis užtikrins puikų matomumą ir taiklų šuvį. Šis optinis taikiklis yra vienas iš naujausių kompanijos gaminių, pagamintas pagal naujausias technologijas ir techninius sprendimus. Naujas priartinimo parametras išplečia medžiojimo galimybes. Tai taikiklis, kuris užtikrina puikų matomą vaizdą ir tikslumą, net visiškoje tamsoje. Yra pašviečiamas raudonas taškas .Tai yra optinis taikiklis, kuris užtikrins puikų matomumą, net ir visiškoje prieblandoje. Aukščiausios kokybės optiniai stiklai, naudojamos pačios naujausios technologijos, užtikrinina pačia aukščiausią kokybę. Naudojamos šios technologijos: MeoLux - ši lęšių poliravimo sistemą, užtikrina Jus puikiu ( net 95%) šviesos pralaidumu. MeoDrop - ši lęšių padengimo technalogija, apsaugo otinį taikilį nuo lietaus, rasojimo ir pan. ( (Vandens lašai tiesiog nurieda nuo lęšių) MeoShield - Apsaginė lęšių technologija, apsauganti nuo įbrėžimų. MeoQuick - Greita fokusavimo sistema. Parametrai: Didinimas: nuo 2,5 iki 15 Objektyvo diametras: 56mm. Kaklelio diametras: 30mm. Tinklelis: 4C Dioptrijų reguliavimas: -3/+3
Svoris 0.8000

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvanga: MEOPTA Meostar R2

Kaip vertinate šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kaina
Vertė
Kokybė