Prisijunkite arba Registruokites

Krepšelyje: 0 prekių
Palyginamos prekės

Jūs nepasirinkote prekių palyginimui.

Prožektorius LightFORCE PRED9X
Prožektorius LightFORCE PRED9X

280,00 €

Prieinamumas: Išparduota

Naujausias kompanijos "LightFORCE" produktas, kuris išsiskiria savo veikimo principu. Šis prožektorius yra įjungiamas jungikliu, kuris neturi jokių laidų. "Wireless" technologija veikia 5 m. atstumu, tad šį jungiklį galėsite primontuoti Jums patogioje vietoje ir nesibaiminti, kad užkabinsite jungiklio laidą ar atsitiktinai jį atjungsite.

Prožektorius yra pagamintas iš lengvo ir kokybiško plastiko, kuris yra atsparus sutrenkimams ir yra labai lengvas. Prožektorius su akumuliatoriais sveria tik 375g. Naudojama LED lemputė, kuri sukoncentruoja šviesos srautą į "tašką", bet pakankamai apšviečia aplinkui, naudoja nedaug energijos, tad šviečiant maksimaliu režimu, su pilnai pakrautais akumuliatoriais, prožektorius veiks iki 2 val. , o naudojant taupų režimą - iki 10val. LED lemputės veikimo laikas yra iki 35 000 val. pastovaus švietimo. Prietaisas yra nedidelių gabaritų (108mm x 69mm x 199mm), tad neužima daug vietos kuprinėje ir yra patogus naudojime.

Prožektoriaus tvirtinimo sistema yra labai paprasta ir lengva naudojime. Ji tinka tiek "Pikatini", tiek "Weaver" tvirtinimo sistemom.

Prožektorius komplektuojamas su dviem komplektais akumuliatorių (2x2 Ličio jonu, 2200mAh, 18650), pakrovėju, kuris jungiasi nuo 220V ir nuo automobilio, dviem užsukamais filtrais (žalias ir raudonas), lengvai montuojamu prožektoriaus laikikliu ant optinio taikiklio (25mm. / 30mm.), kompaktišku, funkcionaliu transportavimo dėkliuku.

Prekės kodas: 991002500063
Naujausias kompanijos "LightFORCE" produktas, kuris išsiskiria savo veikimo principu. Šis prožektorius yra įjungiamas jungikliu, kuris neturi jokių laidų. "Wireless" technologija veikia 5 m. atstumu, tad šį jungiklį galėsite primontuoti Jums patogioje vietoje ir nesibaiminti, kad užkabinsite jungiklio laidą ar atsitiktinai jį atjungsite. Prožektorius yra pagamintas iš lengvo ir kokybiško plastiko, kuris yra atsparus sutrenkimams ir yra labai lengvas. Prožektorius su akumuliatoriais sveria tik 375g. Naudojama LED lemputė, kuri sukoncentruoja šviesos srautą į "tašką", bet pakankamai apšviečia aplinkui, naudoja nedaug energijos, tad šviečiant maksimaliu režimu, su pilnai pakrautais akumuliatoriais, prožektorius veiks iki 2 val. , o naudojant taupų režimą - iki 10val. LED lemputės veikimo laikas yra iki 35 000 val. pastovaus švietimo. Prietaisas yra nedidelių gabaritų (108mm x 69mm x 199mm), tad neužima daug vietos kuprinėje ir yra patogus naudojime. Prožektoriaus tvirtinimo sistema yra labai paprasta ir lengva naudojime. Ji tinka tiek "Pikatini", tiek "Weaver" tvirtinimo sistemom. Prožektorius komplektuojamas su dviem komplektais akumuliatorių (2x2 Ličio jonu, 2200mAh, 18650), pakrovėju, kuris jungiasi nuo 220V ir nuo automobilio, dviem užsukamais filtrais (žalias ir raudonas), lengvai montuojamu prožektoriaus laikikliu ant optinio taikiklio (25mm. / 30mm.), kompaktišku, funkcionaliu transportavimo dėkliuku.
Svoris 0.4500

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvanga: Prožektorius LightFORCE PRED9X

Kaip vertinate šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kaina
Vertė
Kokybė