Prisijunkite arba Registruokites

Krepšelyje: 0 prekių
Palyginamos prekės

Jūs nepasirinkote prekių palyginimui.

Perkamiausios
Repelentas Ben's MAX
Repelentas Ben's MAX

7,00 €

Prieinamumas: Prekyboje

BEN‘S MAX – DEET koncentracijos repelentas (vabzdžius atbaidanti priemonė). Atbaido erkes, uodus, mašalus, muses ir kitus geliančius vabzdžius 5-6 val.

BEN‘S MAX sudėtyje esanti veiklioji medžiaga DEET (dietiltoluamidas) – specialiai JAV kariuomenei 1946 metais sukurta priemonė įvairių rūšių geliantiems vabzdžiams ir erkėms atbaidyti. Iki šiol DEET yra bene veiksmingiausias repelentas. Pagal instrukcijas naudojamo BEN‘S MAX patikimumą ir efektyvumą, kaip ir kitų preparatų, kurių sudėtyje yra DEET, įrodė daugybė tyrimų. Patikimą apsaugą sukuria vos keli preparato lašai, kuriais reikia padengti drabužiais nepridengtas kūno vietas. BEN‘S MAX pasitepę batų viršų ir kelnių apačią, sukursite neperžengiamą barjerą žolėse tūnančioms erkėms.

BIOCIDINIUS PRODUKTUS NAUDOKITE SAUGIAI. PRIEŠ NAUDODAMI VISUOMET PERSKAITYKITE ETIKETĘ IR INFORMACIJĄ APIE PRODUKTĄ.
BEN‘S MAX – DEET koncentracijos repelentas (vabzdžius atbaidanti priemonė). Atbaido erkes, uodus, mašalus, muses ir kitus geliančius vabzdžius 5-6 val. BEN‘S MAX sudėtyje esanti veiklioji medžiaga DEET (dietiltoluamidas) – specialiai JAV kariuomenei 1946 metais sukurta priemonė įvairių rūšių geliantiems vabzdžiams ir erkėms atbaidyti. Iki šiol DEET yra bene veiksmingiausias repelentas. Pagal instrukcijas naudojamo BEN‘S MAX patikimumą ir efektyvumą, kaip ir kitų preparatų, kurių sudėtyje yra DEET, įrodė daugybė tyrimų. Patikimą apsaugą sukuria vos keli preparato lašai, kuriais reikia padengti drabužiais nepridengtas kūno vietas. BEN‘S MAX pasitepę batų viršų ir kelnių apačią, sukursite neperžengiamą barjerą žolėse tūnančioms erkėms. BIOCIDINIUS PRODUKTUS NAUDOKITE SAUGIAI. PRIEŠ NAUDODAMI VISUOMET PERSKAITYKITE ETIKETĘ IR INFORMACIJĄ APIE PRODUKTĄ.
Svoris 0.1000

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvanga: Repelentas Ben's MAX

Kaip vertinate šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kaina
Vertė
Kokybė