Prisijunkite arba Registruokites

Krepšelyje: 0 prekių
Palyginamos prekės

Jūs nepasirinkote prekių palyginimui.

Perkamiausios
Repelentas Ben's 100
Repelentas Ben's 100

7,00 €

Prieinamumas: Išparduota

BEN‘S 100 – didžiausios 95 % DEET koncentracijos repelentas (vabzdžius atbaidanti priemonė). Atbaido erkes, uodus, mašalus, muses ir kitus geliančius vabzdžius 6-8 val.

BEN‘S 100 sudėtyje esanti veiklioji medžiaga DEET (dietiltoluamidas) – specialiai JAV kariuomenei 1946 metais sukurta priemonė įvairių rūšių geliantiems vabzdžiams ir erkėms atbaidyti. Iki šiol DEET yra bene veiksmingiausias repelentas. Pagal instrukcijas naudojamo BEN‘S 100 patikimumą ir efektyvumą, kaip ir kitų preparatų, kurių sudėtyje yra DEET, įrodė daugybė tyrimų. Patikimą apsaugą sukuria vos keli preparato lašai, kuriais reikia padengti drabužiais nepridengtas kūno vietas. BEN‘S 100 pasitepę batų viršų ir kelnių apačią, sukursite neperžengiamą barjerą žolėse tūnančioms erkėms.

BIOCIDINIUS PRODUKTUS NAUDOKITE SAUGIAI. PRIEŠ NAUDODAMI VISUOMET PERSKAITYKITE ETIKETĘ IR INFORMACIJĄ APIE PRODUKTĄ.
BEN‘S 100 – didžiausios 95 % DEET koncentracijos repelentas (vabzdžius atbaidanti priemonė). Atbaido erkes, uodus, mašalus, muses ir kitus geliančius vabzdžius 6-8 val. BEN‘S 100 sudėtyje esanti veiklioji medžiaga DEET (dietiltoluamidas) – specialiai JAV kariuomenei 1946 metais sukurta priemonė įvairių rūšių geliantiems vabzdžiams ir erkėms atbaidyti. Iki šiol DEET yra bene veiksmingiausias repelentas. Pagal instrukcijas naudojamo BEN‘S 100 patikimumą ir efektyvumą, kaip ir kitų preparatų, kurių sudėtyje yra DEET, įrodė daugybė tyrimų. Patikimą apsaugą sukuria vos keli preparato lašai, kuriais reikia padengti drabužiais nepridengtas kūno vietas. BEN‘S 100 pasitepę batų viršų ir kelnių apačią, sukursite neperžengiamą barjerą žolėse tūnančioms erkėms. BIOCIDINIUS PRODUKTUS NAUDOKITE SAUGIAI. PRIEŠ NAUDODAMI VISUOMET PERSKAITYKITE ETIKETĘ IR INFORMACIJĄ APIE PRODUKTĄ.
Svoris 0.1000

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvanga: Repelentas Ben's 100

Kaip vertinate šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Vertė
Kokybė
Kaina