Prisijunkite arba Registruokites

Krepšelyje: 0 prekių
Palyginamos prekės

Jūs nepasirinkote prekių palyginimui.

Vanguard ENDEAVOR ED 8X42

400,00 €

Prieinamumas: Prekyboje

"Vanguard" 8x42 "Endeavor ED" žiūronai užtikrina ryškų ir aiškų vaizdą kaip niekada anksčiau, su išskirtiniu šviesos perdavimu ir išskirtiniu spalvų raiškumu ir kontrastu prasto apšvietimo sąlygom."Endeavor ED" turi ergonomišką konstrukciją, yra patogūs naudoti, platus matymo kampas ir itin patikimos BaK-4 prizmės. Hermetiškas korpusas su azoto dujų užpildu padaro žiūronus itin atsparius vandeniui ir rūkui dėl ko juos galima saugiai naudoti sudėtingomis oro sąlygomis.
Savybės:
Labai mažos dispersijos stiklai efektyviai sumažina spalvų sklaidą ir pagerina spalvų išsiskyrimą ir kontrastą. ED stiklas suderina spalvas pčioje židinio plokštumoje, kad sumažintų chromatinę aberaciją ir gautų didžiausią skiriamąją gebą ir vaizdo kontrastą. Dėl to vaizdas yra ryškesnis. Apsaugos nuo atspindžio danga smarkiai sumažina šviesos atspindėjimą ant objektyvo. Tai užtikrina puikų šviesos perdavimą ir vaizdo atpažinimą. Tai užtikrina ryškiausią vaizdą net saulėtoje dienoje. Smaragdinis objektyvo padengimas yra specialiai sukurtas siekiant suteikti visą spalvų spektrą žaliųjų tonų juostoje. Ši danga yra svarbi gamtos entuziastui, nes ji užtikrina ryškiausius ir natūralius žalius atspalvius.

Pagrindiniai techniniai parametrai:
Artinimas: 8x
Objektyvo skersmuo : 42mm
Svoris: 0,73kg
Gabaritai: 154mmx130mm
Matymo kampas: 7°(12,2m/100m)
"Vanguard" 8x42 "Endeavor ED" žiūronai užtikrina ryškų ir aiškų vaizdą kaip niekada anksčiau, su išskirtiniu šviesos perdavimu ir išskirtiniu spalvų raiškumu ir kontrastu prasto apšvietimo sąlygom."Endeavor ED" turi ergonomišką konstrukciją, yra patogūs naudoti, platus matymo kampas ir itin patikimos BaK-4 prizmės. Hermetiškas korpusas su azoto dujų užpildu padaro žiūronus itin atsparius vandeniui ir rūkui dėl ko juos galima saugiai naudoti sudėtingomis oro sąlygomis. Savybės: Labai mažos dispersijos stiklai efektyviai sumažina spalvų sklaidą ir pagerina spalvų išsiskyrimą ir kontrastą. ED stiklas suderina spalvas pčioje židinio plokštumoje, kad sumažintų chromatinę aberaciją ir gautų didžiausią skiriamąją gebą ir vaizdo kontrastą. Dėl to vaizdas yra ryškesnis. Apsaugos nuo atspindžio danga smarkiai sumažina šviesos atspindėjimą ant objektyvo. Tai užtikrina puikų šviesos perdavimą ir vaizdo atpažinimą. Tai užtikrina ryškiausią vaizdą net saulėtoje dienoje. Smaragdinis objektyvo padengimas yra specialiai sukurtas siekiant suteikti visą spalvų spektrą žaliųjų tonų juostoje. Ši danga yra svarbi gamtos entuziastui, nes ji užtikrina ryškiausius ir natūralius žalius atspalvius. Pagrindiniai techniniai parametrai: Artinimas: 8x Objektyvo skersmuo : 42mm Svoris: 0,73kg Gabaritai: 154mmx130mm Matymo kampas: 7°(12,2m/100m)
Svoris 0.7300

Prekės žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viegubomis kabutemis ('') atskirti galite frazes.

Parašyti savo apžvalgą

Jūsų apžvanga: Vanguard ENDEAVOR ED 8X42

Kaip vertinate šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kaina
Vertė
Kokybė